Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

453 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne rast se Cancelo nuk blihet, mbrojtesi i ri i krahut do te vinte nga Sampdoria

Ne rast se Cancelo nuk blihet, mbrojtesi i ri i krahut do te vinte nga Sampdoria
Inter Club Staff

Nese Interi do te vendoste te mos shpenzonte 35 milione euro per Cancelon, atehere do te tentonte te blinte mbrojtesin e krahut te Sampdorias, polakun Bereszyinski.

Interi keshtu, per sezonin e ri, po sheh jo pak ne shtepine e Sampdorias.

Pelqehet prej kohesh Torreira, ndaj te cilit eshte Napoli ne avantazh por jo vetem. Ausilio po ndjek nga afer situatat e Preat dhe mbrojtesit te krahut Bereszynski.

Nese Interi do te vendoste te mos shpenzonte 35 milione euro per Cancelon nga Valencia, atehere zikalterit jane te mendimit se mund ta zevendesojne me polakun e bardhekalterve. 

Do te ishte ai emri i pare nese do te deshtonte blerja e Cancelos, i cili eshte nje talent i paster por qe nuk ka dale shume i lehte per tu menaxhuar duke pare kerkesat dhe preferencat per pozicionin ne fushe qe si kane pelqyer Spallettit.

Keshtu shkruan Tuttosport ne edicionin e saj online. 

Gjithesesi kjo hipoteze e Tuttosport mbetet per tu pare, sepse Valencia ka vendosur te bleje Kondogbia duke paguar 25 milione euro dhe Interit tashme i duhen vetem 10 milione per te blere Cancelon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.