Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

220 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Rumani: “Chivu do largohet me ardhjen e Thohir. Per te…”

Ne Rumani: “Chivu do largohet me ardhjen e Thohir. Per te…”
Andi Prifti

Cristian Chivu dhe Interi mund t’i thone mirupafshim njeri-tjetrit ne fund te ketij sezoni. Siç raporton e perditshmja rumune ProSport, me hyrjen e Erick Thohir ne shoqerine zikalter, ai do jete ne kerkim te talenteve te rinj, duke u ngushtuar hapesirat per numrin 26 te zikalterve. Per Chivu do ishte gati nje vend ne Federaten e Futbollit rumun nese Gica Popescu fiton zgjedhjet ne vjeshte.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.