Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

964 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Sllovaki te bindur: “Ja cfare kemi marre vesh per tratativen Skriniar-PSG. Mund te themi me siguri se…”

Ne Sllovaki te bindur: “Ja cfare kemi marre vesh per tratativen Skriniar-PSG. Mund te themi me siguri se…”
Inter Club Staff

Kjo vere ka qene e mbushur plot me thashetheme per nje kalim te mundshem te Milan Skriniar nga Inter te Paris Saint Germain.

Edhe pse keto zera vazhdojne qe te jene prezente pothuajse cdo dite ne shtyp, duket se ne Sllovaki jane bindur ne lidhje me fatin e sllovakut zikalter.

Per kete gje ka folur diten e sotme media kombetare sllovake e cila ka tentuar te zbuloje te ardhmen e Skriniar.

“Eshte folur shume kete vere per kalimin e Skriniar te Paris Saint-Germain dhe eshte shkuar deri aty sa eshte dhene e sigurt”.

“Por me sa duket Paris Saint-Germain nuk do te paguaje shifren qe deshiron Inter per lojtarin dhe ata jane terhequr”.

“Ne kete moment, tratativa e Skriniar ne drejtim te Paris Saint-Germain mund te quhet nje tratative e vdekur, e groposur”.

“Nese Inter ul kerkesat e saj, mbase edhe mund te behet dicka. Por kjo nuk ka shans per momentin dhe Skriniar kete sezon te pakten qendron ne Milano”, shkruhet nga Denník N.

“Per me shume, Milan Skriniar eshte blinduar edhe nga tranjeri i Interit ne invervistat e tij ku ka thene qarrte qe nuk pret aspak nje largim te lojtarit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.