Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,075 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Spanje: “Cerci shkon tek Interi, detyrim blerje ne qershor: Ja shifrat…”

Ne Spanje: “Cerci shkon tek Interi, detyrim blerje ne qershor: Ja shifrat…”
Inter Club Staff

Alessio Cerci do te jete goditja e merkatos se Interit ne Janar.

Kete gje tregojne ne Spanje, sidomos portali “PeriodistaDigital, sipas te cileve Cerci do te shitet ne huazim me detyrim blerje ne qershor per nje shifer rreth 15 milione euro, pak a shume sa shuma e paguar tek Torino veren qe kaloi.

Keto zera jane te njejte me ato te nje dite me pare, dhe duket se Interi eshte hedhur seriozisht ne sulm per Cercin, edhe pse shifrat nuk bindin shume sepse jane jashte parametrave zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.