Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Spanje – Rikthimi do ndodh ne 2018!

Ne Spanje – Rikthimi do ndodh ne 2018!
  • On 07/09/2016, 15:00

Diego Pablo Simeone po pergatit strategjine per te shkeputur mardhenien me Atletico Madrid e te filloje aventuren e re tek Inter. Sic raporton portali spanjoll El Confidencial, Il Cholo ka zgjedhur vitin 2018 si vitin e fundit te eksperiences se tij tek Atletico.

Gjate diskutimit do kete edhe ndonje tension me presidentin Enrique Cerezo, i cili e deshiron Simeonen per nje kohe akoma me te gjate. E ardhmja e tij me shume mundesi do jete Italia, tek Inter ku raporti i shkelqyer qe ka me klubin dhe Zevendes Presidentin Javier Zanetti do jene vendimtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.