Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

404 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Turqi zbulojne: “Cfare transferimi per Galatasaray, po tentohet Nainggolan: ja shifrat.”

Ne Turqi zbulojne: “Cfare transferimi per Galatasaray, po tentohet Nainggolan: ja shifrat.”
Inter Club Staff

Eshte ende e gjitha per tu shkruar e ardhmja e Radja Nainggolan tek Interi: mbi te ardhmen e tij, ka shume dyshime.

Mesfushori belg eshte rikthyer te zikalterit ne fund te huazimit te tij te Cagliari dhe diten e hene fillon stervitjen nen urdhrat e Antonio Contes.

Diten e sotme folem per tentativat e Cagliarit per ta mbajtur por me sa duket nga Turqia ka ardhur nje lajm i rendesishem per te ardhmen e tij.

Sipas medias se njohur turke, Fotomac, nje klub i rendesishem turk eshte futur ne gare per sherbimet e tij.

“Cfare transferimi per Galatasaray nese do te ndodhe. Ata jane nje klub qe me Interin ka nje mardhenie shume te mire dhe mund te perfitojne nga kjo.”

“E vetmja pengese ne kete moment eshte se turqit e duan Ninjan ne huazim nje vjecar, duke paguar rrogen e plote.”

“Por Interi ne kete moment nuk eshte shume entuziaste per kete, duke qene se zikalterit duan te shesin per te perfituar para per ti shpenzuar ne merkato.”

“Ndryshe, shitja e Nainggolan nuk do te jete asnjehere prioritet nese behet fjale vetem per nje huazim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.