Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

423 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nebuloni: “Icardi dhe Milito do te kthehen mbas 10 ditesh”.

Nebuloni: “Icardi dhe Milito do te kthehen mbas 10 ditesh”.
Ardis
  • On 01/12/2013, 11:56

Ne lidhje nga Appiano Gentile per Sky Sport 24, i derguari Massimiliano Nebuloni ka konfirmuar sesi kohet e rekuperimit per dy te demtuarit e sulmit zikalter nuk do ti kalojne dy jave pritje: Icardi dhe Milito ne harkun e 10 diteve duhet te kthehen te sterviten me pjesen tjeter te grupit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.