Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

105 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nebuloni: “Icardi vjen, per Mazzarrin mendoj qe jo”

Nebuloni: “Icardi vjen, per Mazzarrin mendoj qe jo”
Xhorxh Gellci

Nga studiot e Sky, Massimiliano Nebuloni i ka shpjeguar keshtu zerat qe e lidhin Walter Mazzarrin ne te ardhmen me stolin e Interit dhe per Mauro Icardin: “Nuk mendoj se Mazzarri do te vije tek Interi, nese duhet te me zgjedh midis nje JO apo nje PO une jam i orientuar drejt JO. Icardi? Do te vije, nuk do ndodhe nje gje e tille vetem nese eshte fundi botes.”Nga studiot e Sky, Massimiliano Nebuloni i ka shpjeguar keshtu zerat qe e lidhin Walter Mazzarrin ne te ardhmen me stolin e Interit dhe per Mauro Icardin: “Nuk mendoj se Mazzarri do te vije tek Interi, nese duhet te me zgjedh midis nje JO apo nje PO une jam i orientuar drejt JO. Icardi? Do te vije, nuk do ndodhe nje gje e tille vetem nese eshte fundi botes.”Nga studiot e Sky, Massimiliano Nebuloni i ka shpjeguar keshtu zerat qe e lidhin Walter Mazzarrin ne te ardhmen me stolin e Interit dhe per Mauro Icardin: “Nuk mendoj se Mazzarri do te vije tek Interi, nese duhet te me zgjedh midis nje JO apo nje PO une jam i orientuar drejt JO. Icardi? Do te vije, nuk do ndodhe nje gje e tille vetem nese eshte fundi botes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.