Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,840 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nebuloni (SKY): “Torres prane? Shpresoj qe jo. Mou e do Interin, por nuk e tregon…

Nebuloni (SKY): “Torres prane? Shpresoj qe jo. Mou e do Interin, por nuk e tregon…
Xhorxh Gellci

Fernando Torres ngelet, sipas zerave te javeve te fundit, nje nga emrat me te nxehte per t’u bere sulmuesi i ardhshem i Interit. Vera po afron, prandaj edhe emrat po shtohen. Ai i sulmuesit spanjoll, edhe sipas deklarates te shoqerise dhe te presidentit Thohir, mund te jete profili i pershtatshem. Por megjithate, jo te gjithe duken te bindur per ardhjen e mundshme te tij ne Milano. Mes tyre edhe gazetari i SKY prane Interit, Massimiliano Nebuloni.

Ky eshte mendimi i tij per sulmuesin e Chelseat: “Sa eshte prane Torres me Interin? Shpresoj te jete pak, duke e pare cfare ka bere kohet e fundit ne Champions ne Paris. Mourinho e adhuron Interin, por shpesh nuk e tregon me fakte, pas Wallace, tani Torres (qesh). Torres eshte nje lojtar me shume eksperience, nje lojtar qe ka bere shume ne karriere, por tani duket pak me i zbehte. Pastaj ndoshta fakti qe konsiderohet per Interin, per nivelin aktual te kampionatit, shpresa eshte qe nje lojtar me kurrikulumin e tij te beje mire gjithsesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags