Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,634 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”
Ardis
  • On 21/01/2014, 16:27

Ne fund te javes do te vije ne Milano dhe mund te mbyllet direkt nga ai. Erick Thohir mbeshtet tratativat Guarin-Vucinic? Ja kan kerkuar Massimiliano Nebulonit te derguarit ne Pinetina qe ka dhene nje mendim personal: “Dyshoj ne faktin se mund te jete dakord, por ky eshte nje mendim personal”. Nje pyetje ndaj Zanettit, nese do te qendroje apo jo ne shoqeri dhe nese mund te jete ai sebashku me Figon dhe Cordoban, qe te marrin postet e Fassones, Brancas dhe Ausilios“Nese do te largohem nga futbolli i luajtur do flas me presidentin sepse situata eshte e komplikuar dhe per momentin nuk ka asnje siguri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.