Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,974 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nese largohet Handanovic do te mendohet per Perin. Icardi…

Nese largohet Handanovic do te mendohet per Perin. Icardi…
Bujar Berishaj

Ne sajtin e SportMediaset flitet per merkaton e Inter ne prag te merkatos se veres dhe flitet per merkaton ne dalje:

“Ne rast se Icardi rinovon kontraten, eshte e mundshme qe lojtari numer nje per te sjell para ne arkat interista do te jete Samir Handanovic, qe i pelqen Romes dhe ekipeve jashte Italise (per shembull Manchester United). Inter eshte i interesuar per portierin e Genoas, Mattia Perin, qe po ben nje tjeter sezon te mire ne Genova, per te zevendesuar portierin slloven.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.