Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,039 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Neser nje zyrtarzim nga Interi ne oren 10, klubi i thote tifozeve: “Stay tuned”. Mund te behet fjale per…

Neser nje zyrtarzim nga Interi ne oren 10, klubi i thote tifozeve: “Stay tuned”. Mund te behet fjale per…
Bujar Berishaj

Nje story i Interit ne Instagram gjate dites se sotme ka bere kurioz shume tifoz te Interit.

Klubi zikalter ka publikuar foton me poshte duke ftuar tifozet interist qe te qendrojne ne ngjarje me shkrimin ‘Stay tuned’ dhe duke cekur edhe daten e oren, 27 qershor dhe ora 10:00.

Por duket se ky mister i vogel eshte zbuluar. Ne fakt, me shume mundesi neser Interi do te prezentoj fanellen e dyte per sezonin e ri 2018-19.

Nje fanelle e bardhe klasike me nje lekure gjarpri te cilen tashme e kemi pare te fanella e pare, ngjyra zikalter te qafa, Pirelli e shkruar me ngjyre te kalter ne gjoks dhe logo e Nike me ngjyre te zeze.

‘Biscione’ (gjarpri) te cilin Interi e ka postuar ne storyn e Instagram pritet te jete i vendosur ne pjesen e pasme te fanelles menjehere pas qafes.

Por per te konfirmuar gjithcka dhe per te zbuluar mesazhin e koduar nga kjo story e Interit ne Instagram duhet te presim diten e neserme dhe oren dhjete te mengjesit.

Gjithsesi gjasat qe ky story te jete per fanellen e dyte jane te medha.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.