Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

942 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Neser stervitja e pare per Piolin? Nuk do te kete 13 lojtare te kombetareve, por…

Neser stervitja e pare per Piolin? Nuk do te kete 13 lojtare te kombetareve, por…
Inter Club Staff

Sapo te firmose kontraten me Interin, Stefano Pioli do te futet menjehere ne boten zikalter.

Neser skuadra do te rimarre stervitjet ne Pinetina dhe tekniku i ri do te nise menjehere te punoje me grupin.

Ai nuk do te kete ne dispozicion lojtaret e grumbulluar nga kombetaret qe jane plot 13 te tille, ndersa per tu vleresuar eshte gjendja e Andrea Ranocchias dhe Rodrigo Palacios, te dy te demtuar.

Por Pioli do te njohe lojtaret qe do te jene ne Appiano per te punuar keto dy jave, duke nisur nga kapiteni Mauro Icardi e me pas do te njohe me mire strukturen ne Appiano Gentile. Dje ishte perfolur per nje dreke te tij me drejtuesit e larte te Suning (Steven Zhang dhe CEO-n e ri Liu Jun), por kjo dreke nuk ndodhi. Steven dhe Jun do kene mundesi ta takojne Piolin ne Pinetina ditet ne vazhdim ne qytet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.