Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,770 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia – Inter gati nje oferte per Oscar. U tentua ne vere por Chelsea refuzoj, duhen 29,5 milion euro…

Nga Anglia – Inter gati nje oferte per Oscar. U tentua ne vere por Chelsea refuzoj, duhen 29,5 milion euro…
  • On 15/11/2016, 18:21

Fari i Inter kthehet nga Oscar, trekuartisti i klasit 1991 i Chelsea. Braziliani nuk eshte i preferuar nga Antonio Conte, duke patur 2 muaj pa luajtur. Tekniku italian preferon Matic, Kante, Pedro e Willian ne modulin 3-4-3. Sic raporton London Evening Standard, Inter eshte gati per te bere nje tjeter oferte. Nuk eshte hera e pare qe zikaltrit provojne per Oscar, ne veren e shkuar oferta e tyre u refuzua nga Conte, por sot trajneri duket se ka ndryshuar mendim.

Ne kete situate mund te perfitoj Inter, pasi Chelsea mund te ulet ne bisedime. Kontrata e Oscar skadon ne 2019 dhe per tu larguar nga Stamford Bridge duhen te pakten 25 milion sterlina.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.