Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

229 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia – Martial i kerkon me shume hapesire Mourinhos, Inter ne dritare

Nga Anglia – Martial i kerkon me shume hapesire Mourinhos, Inter ne dritare
Bujar Berishaj

Anthony Martial eshte nje emer qe e kemi degjuar veres te lidhet me nje kalim te Interi.

Dhe transferimi ne Old Trafford i Alexis Sanchez gjate janarit ka bere qe Martial se bashku me Rashford te kene akoma me pak minutazh tek ekipi anglez.

Sipas tabloidit anglez Daily Star, sulmuesi francez mund te kerkoj te largohet gjate veres. Ai deshiron te luaj me shume dhe nuk eshte shume i lumtur me hapesiren qe portugezi Jose Mourinho i ka rezervuar atij.

Pas francezit, thekson tabloidi, jane Inter, PSG dhe Juventus. Kujtojme qe gjate veres ishte folur edhe per nje shkembim mes Ivan Perisic dhe Anthony Martial por pastaj asgje nuk u be. Kroati mbeti tek Interi dhe francezi tek Manchester United.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.