Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,285 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia – Miranda ben pjese tek lista e blerjeve te Mourinhos

Nga Anglia – Miranda ben pjese tek lista e blerjeve te Mourinhos
Inter Club Staff

Manchester United eshte gati per te mbyllur operacionin Pogba: Raiola po mbyll detajet e fundit te kesaj marveshje, dhe lojtari i Juventusit eshte shume afer klubit anglez. 

Por sipas asaj qe shkruhet nga gazetat angleze, eshte edhe nje lojtar tjeter qe luan tek Interi dhe qe eshte ne shenjestren e Mourinhos. Behet fjale per Joao Miranda, mbrojtesin e qendres zikalter tek i cili drejtuesit e United shikojne nje shtylle te mbrojtjes qe do ta ndihmonte shume skuadren nga Manchester. Klubi anglez ka kerkuar informacione per lojtarin dhe ky i fundit pelqehet shume nga Mourinho, gjithmone sipas shtypit nga Angli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.