Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

755 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia – Salah deshiron te largohet, tani Inter shpreson…

Nga Anglia – Salah deshiron te largohet, tani Inter shpreson…
Bujar Berishaj

Akoma ne pankine ne ndeshjen kunder Newcastle ku Chelsea i tij humb dhe tani Mohamed Salah ka humbur durimin dhe deshiron te largohet nga Londra ne huazim.

Ashtu sic shkruan tabloidi Daily Star pavaresisht qellimit te Jose Mourinho qe te mos privohet nga asnje lojtar ne janar, egjiptiani insiston per nje largim dhe keshtu agjentet e tij duhet te takohen me dirigjuesit e klubit nga Stamford Bridge para hapjes se merkatos se janarit.

Interi, qe eshte i interesuar per lojtarin, shpreson se agjentet mund te japin shtytjen decisive per largimin e tij, pervec nese lojtar i garantohet nje impenjim me i madh. Salah, sipas tabloidit, eshte nje prioritet i klubit zikalter por pelqehet edhe nga klubet e tjera te Premier League: kontrata e tij skadon ne vitin 2019.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.