Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

597 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia – Tottenham dhe Chelsea pas Asamoah: mirëpo zikaltërit…

Nga Anglia – Tottenham dhe Chelsea pas Asamoah: mirëpo zikaltërit…
Rinor Sopaj

Edhe pse në përparësi të dukshme, Interi duhet të ketë kujdes nga skuadrat e Premier League të cilat po shprehin interesim për Kwadwo Asamoah. Sipas raportimeve të fundit nga The Sun, pas anësorit të Juventusit janë vënë edhe Tottenhami, i cili ka bërë kontaktet e para, Evertoni dhe Chelsea i Antonio Contes, një trajner i cili e njeh mirë për shkak të eksperiencës së tyre në Torino. Mirëpo Interi, pavarësisht këtyre interesimeve, mbetet i qetë sepse siç kanë raportuar mediat nga shumë burime, ka gjetur marrëveshjen me lojtarin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.