Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,173 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Argjentina: “Boca Juniors nis tratativat me Interin per…”

Nga Argjentina: “Boca Juniors nis tratativat me Interin per…”
Inter Club Staff

Sipas asaj qe shkruhet ne shtypin argjentinas, Boca Juniors, ekipi i njohur celeste i divizionit te pare, ka vene syte tek mbrojtesi i Interit Matias Silvestre, dhe deshiron ta trasferoje ne argjentine.

Per Silvestre do te kishim te benim me nje rikthim ne vendlindje duke pare qe me ate bluze ka luajtur dhe ka fituar nje boteror per klube. Gjithmone sipas shtypit Argjentinas, tratativat kane nisur ndermjet dy klubeve, dhe Boca e deshiron me cdo kusht Silvestre per te rregulluar problemet e shumta qe kane ne mbrojtje!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.