Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,719 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Candreva te Diarra: Keto jane te gjitha “pelqimet” e zikalterve….

Nga Candreva te Diarra: Keto jane te gjitha “pelqimet” e  zikalterve….
  • On 28/05/2016, 9:30

Vilhena duket se eshte shume afer zyrtarizimit tek Inter, por merkato zikalter vazhdone te jete akoma e hapur. Gazzetta dello Sport ka bere nje permbledhje te merkatos se Interit:

Ne repartin ofensive per Candreven Atletico Madrid ka ofruar 15 milion plus 2 bonus, ndersa per Gabbiadinin ne Gjermani kane ofruar me shume, per Marlos duhen te pakten 16-17 milion.

Ne mbrojtje pistat me te nxehta jane:  Bruma (Psv), Zabaleta (Manchester City), Van Der Wiel (Psg) dhe Ansaldi (Genoa, per te cilin eshte interesuar dhe Juventus).

Ne mesfushe pelqehen Otavio (Atletico Paranaense), Biglia (Lazio), Lassana Diarra (Marsiglia) dhe Bentancur (Boca).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.