Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

3,386 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Dortmundi – Jashte Reus, nuk niset per Milano. Jashte edhe Alcacer, nderkohe Burki ja del!

Nga Dortmundi – Jashte Reus, nuk niset per Milano. Jashte edhe Alcacer, nderkohe Burki ja del!
Inter Club Staff

Probleme te madha per Lucien Favre, pikerisht ne prag te ndeshjes kunder Interit. 

Tekniku i Borussias se Dortmundit duhet te luaje ndaj zikalterve pa Marco Reus i cili eshte ndalur per probleme fizike qe e kane lene jashte ne ndeshjen e Champions (flitet per probleme me gripin).

Bashke me lojtarin me te mire te Dortmundit do te mungoje edhe Paco Alcacer dhe Schmelzer.

Nderkohe eshte rekuperuar Burki (qe mbetet gjithesesi ne dyshim pas problemit ne gju) dhe Gotze.

Sancho nderkohe eshte riintegruar. Kete gje e ka lajmeruar pak me pare account zyrtar i Borussias ne Twitter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.