Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,023 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Franca – Ince, qendron pista Inter. Ne qershor…

Nga Franca – Ince, qendron pista Inter. Ne qershor…
Andi Prifti

Interi i ka vendosur syte mbi Thomas Ince. Ky lajm ka ardhur nga Franca, nga siti i mercato365.com, sipas te cilit lojtari 21-vjeçar i pelqen shoqerise zikalter dhe mund te zbarkoje ne Milano me kosto zero ne qershor, per shkak te skadimit te kontrates se tij aktuale. Thomas Ice eshte djali i Paul Ince qe ka luajtur me bluzen zikalter me viteve ’95 dhe ’97.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.