Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,793 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Italia ne Spanje, lista e skuadrave qe kerkojne Manaj shume e gjate: ja emrat!

Nga Italia ne Spanje, lista e skuadrave qe kerkojne Manaj shume e gjate: ja emrat!
Inter Club Staff

Dje u dha lajmi i blerjes se kartonit te Rey Manaj nga ana e Interit perfundimisht.

Klubi zikalter nuk ka pasur dyshime dhe ka konfirmuar sulmuesin qe sapo erdhi tek Interi menjehere ra ne syrin e Roberto Mancinit qe e mbajti ne skuadren e pare per nje sezon te tere. Tashme duhet ndihmuar lojtari ne rritjen e tij profesionale duke e derguar diku ku do te luaje me vazhdimesi, me shume mundsi ne Serie B. Sipas Gazzetta dello Sport, per Manaj ka nje liste shume te gjate te skuadrave qe deshirojne sherbimet e lushnjarit: pervec Cesenas, Spal dhe Benevento, nuk duhen harruar as skuadrat e La Liga ne Spanje me Sporting Gijon mbi te gjitha.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.