Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

507 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Roma – Sot ne program nje takim mes Interit e Romes per te arritur akord per Nainggolan!

Nga Roma – Sot ne program nje takim mes Interit e Romes per te arritur akord per Nainggolan!
Bujar Berishaj

Konfirmim pas konfirmimi per Radja Nainggolan.

Sot gjate dites kane qarkulluar lajme te ndryshme sa i perket interesimit te Interit per belgun dhe te gjitha keto lajme kane pasur nje pike te perbashket: ne kete jave do te kete nje takim mes Interit dhe Romes per mesfushorin

E lajmi i fundit vjen pikerisht nga kryeqyteti italian, me sajtin roman vocegiallorossa.it qe jep nje detaj te ri ne kete ceshtje.

Sic lexohet ne rreshtat e sajtit, Interi dhe Roma pritet te takohen sot me Ausilion dhe Monchin qe do te diskutojne rreth Nainggolan duke tentuar keshtu qe te arrijne deri tek nje marreveshje.

Tashme nga ditet e kaluara eshte thene se Nainggolan pritet te shitet nga Roma dhe interesimi me real per te ka ardhur nga Interi, me Spallettin qe do e priste krahe hapur ne Appiano Gentile.

Ne fund, dicka duket e sigurt. Kjo jave pritet te jete shume e rendesishme per te ardhmen e Radja Nainggolan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.