Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,033 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga sot Pioli do te studioje zgjedhjet taktike per ndeshjen ndaj Empolit. Te dielen…

Nga sot Pioli do te studioje zgjedhjet taktike per ndeshjen ndaj Empolit. Te dielen…
Inter Club Staff

Interi eshte rikthyer ne Appiano Gentile per te pergatitur ndeshjen e te dieles pasdite kunder Empolit.

Sot, Stefano Pioli do te filloje te punoje me zgjedhjet taktike te cilat jane shume te rendesishme duke pare mungesen e Icardit, Perisic dhe Brozovic. Nderkohe, me iniciativen e nje grupi tifozesh, te dielen ne San Siro, me rastin e Inter-Empoli, mund te dale ne skene nje “panolada” ne shenje proteste ndaj Rizzolit per drejtimin e tij ne ndeshjen ndaj Juventusit dhe skualifikimin e Icardit dhe Perisic. Mbetet per tu pare nese kjo gje do te behet nga i gjithe stadiumi apo vetem nje sektor i stadiumit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.