Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

249 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Spanja: “Inter, ki kujdes: Barcelona po tenton te futet ne mes dhe deshiron te rrembeje ne merkato…”

Nga Spanja: “Inter, ki kujdes: Barcelona po tenton te futet ne mes dhe deshiron te rrembeje ne merkato…”
Inter Club Staff

André Onana do te jete portieri me i ri Interit? Me shume mundesi, por sipas asaj qe thone ne Spanje, nuk eshte e sigurt 100%.

Pse? Kete gje e shkruan Mundo Deportivo e cila tregon se per 25 vjecarin nga Kameruni qe luan te Ajax ka edhe skuadra te tjera te interesuara.

“Per lojtarin qe do te largohet me paramter zero interesohet edhe Napoli, Atletico, Lyon por mbi te gjitha, edhe Barcelona.”

“Onana ka kaluar pese sezone ne sektorin e te rinjve te Barcelones dhe ashtu si tregojne burime afer lojtarit, ai nje vendim perfundimtar nuk e ka marre ende.”

“Edhe pse lojtari ka vendosur te largohet, ai ende nuk e di destinacionin e tij edhe pse zerat e japin afer Interit.”

“Nje rikthim ne Barcelone do e enderronte cdo lojtar qe ka dale nga akademia e Barcelones e per te mund te mos jete ndryshe.”

“Per kete arsye, vete Onana eshte shume i lekundur rreth nje rikthimi ne Spanje, ku do te luftonte per nje vend titullari me Ter Stegen.”

“Gjithesesi, pikerisht ky duel me gjermanin mund te ndryshoje rregullat ne tavoline: ai mund te zgjedhe nje skuader qe i premton titullaritet te sigurt.”

“Inter duhet te kujdes sepse Barcelona po tenton te futet ne mes per te rrembyer keshtu sherbimet e Onana me parameter zero.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.