Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Turqia: “Besiktas ben gati oferten per te blere Silvesteren. Tani eshte radha…”

Nga Turqia: “Besiktas ben gati oferten per te blere Silvesteren. Tani eshte radha…”
Inter Club Staff

Önder Özen, drejtori sportiv i Besiktas po pergatit nje oferte per te blere Matias Silvestre nga Interi.

Kete gje shkruajne mediat turke sot, dhe sipes tyre, klubi bardhezi eshte shume i interesuar per mbrojtesin Argjenitinas. Nuk flitet per shifra por Interi nuk do te bente barrikade per te mbajtur ne skuader ish lojtarin e Palermos. Perkundrazi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.