Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Turqia: Interi ofron 5 milione per Ozyakup

Nga Turqia: Interi ofron 5 milione per Ozyakup
Bujar Berishaj

Rikthehet ne mediat turke interesimi i mundshem i Inter per Oguzhan Ozyakup.

Zikalterit kane ofruar 5 milione euro per lojtarin e ri turk dhe eshte optimist sepse Besiktas, qe nuk eshte ne gjendje te mire ekonomike-financiare dhe eshte e kushtezuar qe t’a shes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.