Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Turqia: Mancini dhe Inter do te takohen ne Milano

Nga Turqia: Mancini dhe Inter do te takohen ne Milano
Ardis
  • On 22/04/2014, 11:17

Ne javen e fundit te kampionatit turk, Roberto Mancini dhe Galatasaray i tij kane humbur 4-0 duke e vene diskutim qendrimin ne pankinen turke te Mancio-s. Sipas asaj qe raportojne disa media turke, trajneri italian, ne fund te sezonit, do te largohet nga Stambolli dhe e ardhmja e tij mund te jete serish Interi. Ne fakt, spor.bugun, raporton se Mancini eshte takuar me dirigjencen zikalter ne Milano ne fundjaven qe sapo kaloi. Ne Turqi marreveshja duket ne rruge te drejte, deri ne ate pike sa dirigjenca e Galatasaray-it do te priste zyrtarizimin e marreveshjes midis Mancinit dhe Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.