Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

946 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Zvicra – Schär ne shenjestren e zikalterve. Eshte lojtari ideal per Mazzarrin sepse…

Nga Zvicra –  Schär ne shenjestren e zikalterve. Eshte lojtari ideal per Mazzarrin sepse…
Ardi Deda

Ka nje emer te ri ne listen e shpenzimeve te Inter. Te pakten keshtu njofton Ticionline qe siguron: “Fabian Schär eshte ne shenjestren e Interit. 22 vjecari i Bazelit mund te jete njeriu i duhur per Mazzarrin, i cili eshte ne kerkim te elementeve qe pershtaten me modulin 3-5-2, por qe kane tashme eksperience ne modulin me kater mbrojtesa, modul qe tekniku kerkon te zbatoje sezonin e ardhshem”. I riu nga San Gallo ka eksperience ne Europe, ka nej sens te madh te pozicionit dhe eshte i mire ne goditjet standarte. Bazeli ka percaktuar cmimin prej 10 milione euro per lojtarin. Inter mund te ofroje deri ne 8 milione. Nuk eshte hera e pare qe futbollisti shihet afer klubit zikalter.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags