Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

514 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nicola Berti nuk permbahet: “Suarez? Eshte stili klasik dhe mafioz i Juventusi. Ata jane te shpifur deri…”

Nicola Berti nuk permbahet: “Suarez? Eshte stili klasik dhe mafioz i Juventusi. Ata jane te shpifur deri…”
Inter Club Staff

Nicola Berti nuk eshte permbajtur kur eshte pyetur nga mediat per mashtrimin ne rastin e Luis Suarez.

Ai nuk eshte nje njeri qe perdor shume diplomacione, por gjithmone eshte i drejteperdrejte ne mendimet qe shpreh.

Ne nje interviste per “Mow”, ish-mesfushri zikalter ka sulmuar Juventusin duke vene ne dukje se si ata jane e keqja e futbollit italian.

“Sipas meje eshte totalisht Juventusi prapa rastit te mashtrimit te Luis Suarez. Ky eshte stili i tyre, stili klasik mafioz i Juventusit.”

“Ju e dini qe une jam nje anti-juventin qe kur kam lindur dhe gjithmone me kane qendruar ne maje te ****.”

“Shume madje. Eshte e qarte se dicka ka prapa, gjera qe ne nuk i dime. Nuk eshte se Suarez nje dite te bukur zgjohet dhe vjen ne Perugia te beje nje provim.”

“Ne koherat e mia keto gjera nuk ndodhnin, nuk kishte probleme me nenshtetesite.”

PO BERTI I RI, KUSH ESHTE?

“Mendoj se Nicola Berti i ri eshte nje tjeter me inicialet N.B. Po, si Nicola Berti eshte edhe Niccolo Barella.”

“E adhuroj, shoh veten time ne te, eshte pasardhesi im. Jam i sigurt qe do i jape shume gezime Interit per 10 vitet e ardhshme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.