Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 29, 2020

Scroll to top

Top

2,269 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nilton: “Inter? Ja perse tratativa deshtoi. Kisha nje problem te vogel por me pas…”

Nilton: “Inter? Ja perse tratativa deshtoi. Kisha nje problem te vogel por me pas…”
Ardi Deda

Nilton flet per deshtimin e kalimit tek Inter: “Kam thene gjithmone qe behej fjale thjesht per zera merkatoje dhe asgje konkrete. Shkova ne Itali per te zhvilluar te gjitha testet mjekesore, por ka pasur probleme midis Cruzeiro dhe Inter. Nuk e di se cfare ndodhi. Ka pasur probleme burokratike qe beri qe tratative te deshtonte. Probleme tek vizitat mjekesore? Ka qene e gjitha nje problem midis Cruzeiro dhe Inter, dhe jo nje problem nga ana ime. Une bera gjithcka qe duhej te behej, kisha nje lodhje muskulare, me pas ne fund u be nje gje tjeter. Kam bere te gjitha analizat qe duhej te beja dhe per fat te keq nuk ka shkuar mire”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags