Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

826 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje delagacion i Inter sheh Saints. Tani do mbyllet per Osvaldon. Eshte edhe Valencia, formula do te jete…

Nje delagacion i Inter sheh Saints. Tani do mbyllet per Osvaldon. Eshte edhe Valencia, formula do te jete…
Bujar Berishaj

Inter mbyll per Osvaldon.

Kete raporton sot Daily Mail, me nje delagacion zikalter qe te marten do te jete be Londer per te folur per transferimin e sulmuesit ne Milano.

Ai shtyn per tu rikthyer ne Itali, dhe formula e kenaqshme per zikalterit do ishte nje huazim me te drejte blerje. Lojtari ka qene edhe ne shenjestren e Valencias, por tani Inter afrohet. Pas deshtimit tek Juve, Ovaldo kerkon ringjalljen perfundimtare tek Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.