Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

692 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje foto per te gjithe me trofeun e Champions te 2010!

Nje foto per te gjithe me trofeun e Champions te 2010!
Inter Club Staff

Eshte hapur nje tjeter ‘Solo Inter’ ne Milano, ne rrugen Venezia 1, ne bashkpunim me Pirellin. Ky dyqan i ri i ofron te gjithe tifozeve nje mundesi te mrekullueshme dhe unike: Secili qe blen ne kete dyqan qofte nje produkt, ka mundesi te admiroje kupen me ‘Veshet e medhenj” qe fitoi Interi ne 2010, por edhe te beje nje foto me te. Me te vertete dicka shume e bukur…

Te gjithe qe ju qe jetoni ne Milano apo ne rrethinat e saj, mos e humbisni kete okazion!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.