Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

725 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Inter boom: gati per tu shpenzuar plot 110 milione euro per keto dy lojtare!”

“Inter boom: gati per tu shpenzuar plot 110 milione euro per keto dy lojtare!”
Inter Club Staff

Behet me dije se do te kete nje merkato ‘yjore’ per Interin e Antonio Contes dhe konfirmimi vjen ne edicionin online te Sport Mediaset.

Sipas asaj qe shkruan media e njohur italiane, tranjeri zikalter do te kete ne dispozicion dy lojtare te nivelit boteror sezonin qe vjen.

“Me kete pune po merret Beppe Marotta, i cili do te duhet te gjeje nje menyre pe ti perdorur ne menyren me te mire te mundshme parate qe do te fitohen nga Lautaro.”

“Conte ka kerkuar nje lojtar ne mesfushe qe dhe nje zevendesues te Lautaro Martinez me peshe ne sulm.”

“Dy emrat e perzgjedhur jane ato te Sandro Tonalit dhe Timo Werner, emra qe shihen gnga Marotta me nje te tashme te sigurt dhe me nje te ardhme gjithashtu.”

“Operacionet do te kene nje shpenzim potencial prej 110 milione euro (60 milione euro Werner dhe 50 milione euro Sandro Tonali) qe mund te dizenjoje keshtu nje Inter endrrash.”

“Beppe keshtu ka marre rrugen e lire per keto dy emra nga Steven Zhang dhe menjehere sapo te mbyllet shitja e Lautaro Martinez, atehere do te tentoje te finalizoje te dy operacionet.”

Kete shkruan sot Sport Mediaset qe sipas tyre shitja e Lautaro Martinez do te behet fakt shume shpejt dhe keto para do te investohen menjehere ne merkato.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.