Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

633 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje tjeter shenje qe Handanovic qendron, kete rradhe shume e qarte!

Nje tjeter shenje qe Handanovic qendron, kete rradhe shume e qarte!
Xhorxh Gellci

Me pare eshte folur vazhdimisht per nje kerkese te numrit nje zikalter per te patur prane pregatitesin e portiereve te Udinese. E kishte kerkuar shume hapur, nuk donte rritje page ose zgjatje kontrate, por donte thjesht te vazhdonte te stervitej me pergatitesin qe kishte tek Udinese. Dhe Moratti ja ka plotesuar menjehere deshiren. Pregatitesi i portiereve i kerkuar nga Handanovic, Bonaiuti, dhe prej te henes do te filloje punen brenda stafit te Mazzarrit.

Te marresh nje pjesetar te ri ne stafin teknik, per shkak te nje kerkese te nje lojtari te vetem, dhe me pas ta shesesh lojtarin, duket pak e pamundshme… Nje tjeter shenje qe Samir Handanovic qendron tek Inter!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.