Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Notat, GdS- Samuel me i miri, keq Milito

Notat, GdS- Samuel me i miri, keq Milito
Ardi Deda

Interi kthehet tek suksesi pas nje muaj e gjysem fale fale nje goli nga Walter Samuel dhe eshte pikerisht argjentinasi, sipas la Gazzetta dello Sport, me i miri ne fushe. Atij i jepet nota 7, ndrkohe kemi noten 6,5 per Rolando, Juan, Guarin, Handanovic dhe Palacio. Te majftueshme paraqitjet e Jonathan, Kuzmanovic, Hernanes dhe Nagatomo. Vetem dy ngelin ne klase: Botta dhe Milito. Botta merr noten 5,5 ndersa Princi noten 5.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags