Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Notat: Wallace shperdoron shansin, tunel Kovacic. Arrogance e papranueshme…

Notat: Wallace shperdoron shansin, tunel Kovacic. Arrogance e papranueshme…
Donald Elmazi

Carrizo 5: Nuk ishte fare mire as ne zonen e tij as ne daljet.

Andreolli 5: Ne pergjithsi eshte i ndryshkur. Ka qene te Interi kalimthi kur ishte i ri, me sa duket historia do te perseritet.

Ranocchia 5: E nis ai permbysjen e Trapanit. Rolando fiton sfiden edhe pa luajtur.

Juan 5: Nese Andreolli eshte pergjithsisht i ndryshkur, Juan eshte ne pergjithsi i hutuar.

Wallace 5: Ka shume talent dhe shihet, por tregon vetem regres.

Guarin 5: Shenon me komplikimin e portierit, me pas vetem konfuzion: s’eshte gje e re.

Mudingayi 4,5: Ne nje Inter qe, fjalet e Thohir, do te kthehet te konkuroje me te medhate e Europes, praktikisht nuk ka lidhje fare.

Taider 6: Mbi te gjitha vrapon dhe mundohet. Humb pasa te shumte por te pakten lodhet.

Pereira 5: Me ne fund nje nga te paret krosime qe i dalin tek Inter qe kur ka ardhur. Me pas humbet gjurmet.

Kovacic 4,5: Eshte ne nje tunel te erret dhe drita eshte e veshtire per tu pare. Do te ishte me e drejte ta kerkonte ne nje pozicion tjeter.

Belfodil 5,5: Shenon me zgjuarsi. Por eshte nje bulze uji ne shkretetire te nje paraqitje pa ngjyrim.

Olsen 5,5: Futet me nje Inter qe po tenton vetvrasjen. Nuk eshte ai qe duhet ta ktheje ne rrugen e duhur.

Bonazzoli pv: Hyn ne historine e Interit. Eshte nje talent i vertet. Nese Taider do ishte me i zgjuar mund ta kishte nisur dhe me gol.

Donkor pv

Mazzarri 5: Nje element nuk kishte munguar deri ne ndeshjet e fundit: grinta. Sot Inter luan me nje arrogance te papranueshme per nje skuader qe vjen nga nje vend i nente i turpshem dhe i pa denje. Nuk ka uri, nuk ka egersi tek lojtaret qe duan te kene nje vend ne 11. Mund edhe te rregullohej dicka ne vendosjen taktike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.