Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ibrahimovic nuk permbahet: “Scudetto? Do e fitoje vetem nje skuader: ajo qe ka ne brendesi te saj nje si…”

Ibrahimovic nuk permbahet: “Scudetto? Do e fitoje vetem nje skuader: ajo qe ka ne brendesi te saj nje si…”
Inter Club Staff

Te Milani kane filluar te jene teper te bindur te gjithe per sa i perket fitimit te Skudetos ne kete sezon edhe pse jane luajtur vetem shtate jave kampionat.

I fundit qe ka folur per kete teme ka qene Zlatan Ibrahimovic, sulmuesi suedez, i cili sapo ka festuar 40 vjetorin e tij.

Ai ne menyren e zakonshme qe e karakterizin ka qene prezent ne emisionin Le Iene ku i eshte pergjigjur disa pyetjeve.

“Une ndihem shume i ri akoma. Nje vit tjeter ne fushat e futbollit sapo ka kalaur per mua dhe mezi po pres te zbres perseri te luaj.”

“Edhe pse kam qene i demtuar, mendjen e kam pasur te rikthimi im ne fushen e lojes. Prandaj luaj ende, per kete ndjesi.”

“Si jam? Cdo dite edhe me mire. Vetem disa probleme te vogla kam por edhe keto do i zgjidhim me kalimin e kohes.”

“Kush do ta fitoje Skudeton kete sezon ne Itali? Ne cfare skuadre luan Zlatan Ibrahimovic? Ah te Milani.”

“Do e fitoje vetem nje skuader pra: ajo qe ka ne brendesi te saj nje si Zlatan”, e ka mbyllur ai fjalen e tij per Le Iene.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.