Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,394 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

O Jogo – Inter-Joao Mario, se shpejti mbyllja

O Jogo – Inter-Joao Mario, se shpejti mbyllja
Bujar Berishaj

Arrijne konfirmime tjera nga Portugalia per presingun e Interit ndaj Sporting Lisbones per Joao Mario.

Pas zerave te djeshem dhe te sotem, edhe O Jogo raporton per blitz Kia Joorabchian ne Lisbone per te paraqitur oferten tashme te njohur prej 45 milione euro plus 5 tjera bonuse. Klubi luzitan, me ne fund, duket i orientuar qe te pranoj oferten dhe te shes kampionin e Evropes per nje shifer qe i afrohet klauzoles se tij prej 60 milione euro.

Takimi qe do te mbahet se shpejti me presidentin Bruno de Carvalho, duhet te jete i fundit para mbyljes se transferimit te Joao Mario ne zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.