Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

O Jogo – Neymari i ri tek Interi, eshte nje transferim i mundshem

O Jogo – Neymari i ri tek Interi, eshte nje transferim i mundshem
Inter Club Staff

Ju kemi thene edhe disa dite me pare, radaret e Interit jane ndezur ne drejtim te Victor Andrade, diamanti i Santos. Kete gje zbulon gazeta portugeze O Jogo, qe shpjegon se lojtari konsiderohet si Neymari i ri.

Andrade ka nje kaluzole largimi ne kontrate prej 50 milion eurosh, por kontrata e tij skadon ne vitin 2014, dhe keshtu qe nga prilli tratativat mund te rihapen serish, e Interi mund ta mare edhe me kosto 0 lojtarin brazilian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.