Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Obi dhe Campagnaro drejt lamtumires. Dy oferta…

Obi dhe Campagnaro drejt lamtumires. Dy oferta…
Bujar Berishaj

Gjithmone e me konkrete hipoteza e nje divorci ne vere nga Inter per dy elementet e ekipit te Mancinit.

Po flasim per Hugo Campagnaro dhe Joel Obi, i pari, sipas Gazzetta TV, ka marr nje oferte nga Malaga dhe nje tjeter nga Kina, kurse nigeriani eshte nje objektiv i Atalantas, Veronas dhe Genoas, skuadra qe e kishin kerkuar edhe ne janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.