Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

776 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Obi i gezuar: “I lumtur qe u ktheva serish te luaja”.

Obi i gezuar: “I lumtur qe u ktheva serish te luaja”.
Ardis
  • On 23/09/2013, 10:02

Mbas demtimit te rende te pesuar dimrin e kaluar, sot, Joel Obi eshte kthyer dhe i lumtur. Mesfushori nigerian ne huazim tek Parma e ka filluar ndeshjen nga pankina per te zevendesuar ne minuten e 65 Parolon. Dhe ne profilin e tij ne Twitter ka shprehur kenaqesine e tij: “I lumtur qe u ktheva serish ne fushe mbas 7 muajsh. Lavdi Zotit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags