Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Obi ne dalje: e ardhmja do te jete ne Premier League

Obi ne dalje: e ardhmja do te jete ne Premier League
Andi Prifti

Me ardhjen e Walter Mazzarri-t nuk mund te kete me hapesire per Joel Obi. Mesfushori i lindur ne vitin 1991, kthehet nga nje demtim i keq, dhe mund te mos hyje ne 22 lojtaret qe Mazzarri kerkon te mbaje. Mbi lojtarin jane Sunderland dhe Newcastle, qe ne javet ne vijim do te kalojne ne hapa konkrete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.