Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Oferta nga Inter dhe Juventus per Manaj…

Oferta nga Inter dhe Juventus per Manaj…
Bujar Berishaj

Kater gola, nje assist. Dhe numrat ne fushe me nje te ardhme te siguruar.

Cremonese tani gezon Rey Manaj, dhe ekipet e medha te Italise kthejne vemendjen mbi sulmuesin e klasit 1997. I rritur ne sektorin e te rinjeve te Sampdorias, shqiptari tani eshte nje protagonist ne Lega Pro.

Dhe shume ekipe e ndjekin ate. Jashte e ndjek Atletico Madrid, por ne Serie A levizin hapat e pare konkrete. Ne fakt, kane ardhur ofertat e Inter dhe Juventus. Ne kete moment bardhezinjte jane ne avantazh, por eshte faza fillestare e nje vere qe premton te jete e nxehte. Manaj pret, me qetesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.