Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Olé – Messi sot ne Milano: do te takoje Mauro Icardin?

Olé – Messi sot ne Milano: do te takoje Mauro Icardin?
Andi Prifti

I ftuar sot ne Milano per sfilaten e Dolce&Gabbana, Lionel Messi duhet te jetoje nje dite bashke me moden, por dhe me solidaritetin: ne fakt, ylli argjentinas do te firmose 1500 kopje te nje libri fotografik te dedikuar atij, dhe te ardhurat do te shkojne si bamiresi ne nje fondacion te krijuar nga Barcelona. Por ne kete dite ne Milano nuk mund te mungoje dhe pak futboll: siç zbulon e perditeshmja argjentinase Olé, ne fakt, Messi duhet te takoje Mauro Icardin, sulmuesin e ri te Interit, te cilet ndajne te njejtin qytet lindjeje, Rosario-n.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.