Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Olsen fluturon ne Oslo: Strømsgodset nje hap larg. Agjenti i Patrick: “Nuk mund te kerkoje…”

Olsen fluturon ne Oslo: Strømsgodset nje hap larg. Agjenti i Patrick: “Nuk mund te kerkoje…”
Inter Club Staff

Patrick Olsen eshte vetem nje hap larg skuadres kampione te Norvegjise, Strømsgodset. Mesfushori i Interi pritet te kaloje tek skuadra Norvegjeze deri ne fund te sezonit. Lojtari duket se ne keto momente ka fluturuar per ne Oslo per te kuptuar nese marveshja mund te mbyllet shpejt.

Per kete ceshtje ka folur edhe agjenti i mesfushorit Danez, Michael Bolvig i cili ka konfirmuar tratativen: “Une dhe Patrick kemi takuar drejteusit dhe tranjerin. Impresioni qe kemi mare nga klubi dhe projekti qe kane per Patrick eshte bindes, prandaj shpresojme qe marveshja te mbyllet sa me shpejt. Nuk do te trajtonim me Strømsgodset nese sdo te kishim siguri qe ketu do te luante. Por garancia qe ai do te luaj nuk eshte dicka absolute, sepse varet nga stervitja e tij, e nese stervitet njesoj si tek Interi, jam i sigurte qe do te luaje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.