Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2022

Scroll to top

Top

0 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Onana zbulon: “Tifozet e Interit? Dashuri qe se kisha pare kurre me pare. Kur pashe Barellan i thashe Lukakut se…”

Onana zbulon: “Tifozet e Interit? Dashuri qe se kisha pare kurre me pare. Kur pashe Barellan i thashe Lukakut se…”
Inter Club Staff

Dalin ne pah disa fjale te Andre Onana perpara se te publikohet intervista e tij e plote per SportWeek ne Itali.

Keto kane qene fjalet e tij: “Handanovic eshte nje gjigand, i ul kapelen. Me ndihmon dhe me keshillon gjithmone”.

“Une jam nje portier modern, marr nje mal me rreziqe me topin ne kembe. Por me pelqen shume kjo gje”.

“Kur kam qene femije mrekullohesha dhe enderroja kur shikoja ato qe bente Casillas dhe Buffon. Por me i madhi per mua eshte Neuer. Ben gjera te cmendura. Nga ai frymezohem”.

“E keni pare si kroson Dimarco? Si nis topat Calhanoglu? Heren e pare qe kam pare Barella i kam thene Lukkaut: “Po ky eshte nje monster”.”

“Populli interist eshte i pabesueshem. Kur Romelu ka filluar nxemjen njehere, me tronditej toka poshte kembeve”.

“Kurre nuk kisha pare nje dashuri si ajo. Tani kane filluar te me duan pak edhe mua. Milano e mrekullueshme, mungon vetem deti dhe do te ishte vendi ideal per te jetuar.”

“Jam afrikan, i zi, por jetoj mes te bardheve, respektoj rregullat dhe jam ndihmen time per tu bere i vlefshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Next Story

This is the most recent story.