Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Oriali: “Kam dhene shume per Interin dhe interistet identifikohen tek une. Por…”

Oriali: “Kam dhene shume per Interin dhe interistet identifikohen tek une. Por…”
Xhorxh Gellci

Lele Oriali ka nderhyre gjate emisionit Tutti Convocati ne Radio24 dhe ka thene: “Kam dhene shume per Interin dhe populli zikalter identifikohet me mua. Nuk besoj qe jam une arsyeja e te gjitha te keqijave. Pa piken e referimit te Morattit, skuadra eshte zbehur. Mazzarri nuk eshte i vetmi qe ka faj, kane edhe drejtuesit. Ne kete moment, tek Inter mbizoteron konfuzioni, duhet te riorganizohet aseti shoqeror dhe teknik.”

Pierluigi Pardo (gazetar tek Mediaset, ku Oriali eshte analist) ben shaka: “Gjithsesi ti na duhesh tek Mediaset” dhe ish drejtuesi zikalter i pergjigjet duke qeshur: “Mos harro qe kam nje klauzole per t’u larguar…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags