Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Oriali: “Nese Thohir me therret, kthehem tek Inter ne kembe. Ajo qe mungon…”

Oriali: “Nese Thohir me therret, kthehem tek Inter ne kembe. Ajo qe mungon…”
Xhorxh Gellci

Lele Oriali vetekandidohet. Ish drejtuesi i Inter, i nderhyre ne Radio CRC, jep nje mesazh per presidentin e ri te Interit: “Nese Thohir do me therriste tek Inter? Do te kthehesha edhe ne kembe, sepse Interi eshte shtepia ime e dyte. Ne kete moment, Interit i mungon nje figure qe njerezit ta shohin si imazh te skuadres.”

Oriali ka folur pastaj edhe per Rafa Benitez: “Do me pelqente te punoja me Benitez, eshte nje trajner qe e pelqej edhe ne nivel personal, sepse mendoj se eshte i sinqerte dhe i hapur. Por per fat te keq, ardhja e tij tek Interi eshte kombinuar me largimin tim nga shoqeria.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags